Saloon u supa

Informace o provozu a restauraci Saloonu u supa s italskou pizzerií Da Giorgio v Turnově.
Vítejte na stránkách “Saloonu u Supa” se stylovými westernovými prostory, salonkem, pizzerií / Da Giorgio a s tankovnou piva se Svijanskou 450.

Nudíte se ?   Chcete oslavovat ?   Máte špatnou náladu ?   Nechce se Vám zase sedět doma ?

Seberte se, vezměte své přátele, děti nebo rodiče a přijďte se dobře najíst, napít, pobavit, zahrát si karty, nebo si jen tak posedět u našeho dlouhého amerického baru a poslouchat hudbu.

 

Naši restauraci najdete v Turnově nad Havlíčkovým náměstím, 50m. za antikvariátem v Kinského ulici. Otevřeno máme denně od pondělí do pátku  11.00-22.00 hod. , v sobotu a neděli 11.00-23.00 hod.

 

V pondělí až pátek Vám vždy můžeme nabídnout od 11.00 výborné polední menu a po celý týden i široký sortiment ostatních jídel, minutek, chuťovek a italských křupavých pizz. Vše je připraveno klasickými postupy z čerstvých nejkvalitnějších surovin a koření. 

 

Od jara do podzimu, můžete také posedět v našich venkovních prostorách pod stromy, kde můžete využít velké ozvučené kryté sezení, zastřešené altány každý po osmi místech a také hrací plochy pro vyžití malých návštěvníků.

 

Taktéž můžeme nabídnout velký uzavíratelný salonek a na přání Vám zorganizovat oslavy, svatby, sešlosti i velké firemní večírky s rautem. K placení máte  možnost použít i stravenky a jídlo Vám také můžeme na požádání zabalit i s sebou. Wi-Fi připojení je v celém areálu restaurace zdarma.

 

Na Vaši návštěvu se těší personál  „Saloonu u supa & pizzerie Da Giorgio“